Ansatte

Ansatte

Vi er en dedikert gjeng på kontoret som brenner for å skape gode turopplevelser for deg. Ikke nøl med å kontakte oss for spørsmål og turinspirasjon.

Eirik Nilsen

Salg og turproduksjon

eirik@hvitserk.no +47 23213080

Laine Smith

Sosiale medier og guideansvarlig

laine@hvitserk.no +47 23213080

Magnus Hendis

Guide- og ekspedisjonsansvarlig

magnus@hvitserk.no +47 23213075

Mari Clementiné Østgaard

Salg og turproduksjon

mari@hvitserk.no +47 23213083

Marit Vidnes

Daglig leder

marit@hvitserk.no +47 23213080

Thea Torvund Langeland

Salg og turproduksjon

thea@hvitserk.no +47 23213080